Skrydžiai į Kanarų salą - Tenerifę

Didelis skrydžių į Tenerifės sala pasirinkimas. Pamatyk įdomiausius Tenerifės kampelius keliaudamas lėktuvu

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai į Tenerifę

 
Ar pasiilgote kelionių? Siūlome Jums apsilankyti saloje, kurią suformavo išsiveržęs Teidės ugnikalnis. Beje jis vis dar veikiantis, tačiau jau daugelį metų miegantis. Salos įvairiapusiškumas ir grožis kasmet pritraukia šimtus tūkstančių poilsiautojų iš viso pasaulio. Tad būtinai rekomenduojame nuskristi į šia nuostabią salą su TEZ TOUR!
 
Užsakomieji skrydžiai į Tenerifę
Užsakomieji skrydžiai į Tenerifę
Užsakomieji skrydžiai į Tenerifę
TEZ TOUR siūlo tiesioginius skrydžius Vilnius – Tenerifė – Vilnius, į pietinį Tenerifės oro uostą (TFS SUR). Rezervuokite avia bilietus vos kelių mygtukų paspaudimu. Šias keliones į amžinojo pavasario salą verta rinktis su TEZ TOUR, nes bus pasirūpinta maksimaliu komfortu, parinktas patikimas oro vežėjas ir užtikrintas saugumas skrydžio metu. Mes rūpinamės Jūsų kelione nuo pat pirmos minutės, kai tik nusiperkate bilietą. O, kad gautumėt pačius geriausius pasiūlymus, rekomenduojame užsisakyti mūsų naujienlaiškį arba sekti socialiniuose tinkluose. Taip Jūs niekada nepraleisite geriausių pasiūlymų! Keliaukime kartu!
Reguliarieji skrydžiai į Tenerifę
Reguliarieji skrydžiai į Tenerifę
Reguliarieji skrydžiai į Tenerifę
O tiems, kas mėgsta keliauti savarankiškai ir gali skirti daugiau laiko skrydžio trukmei, pakeliui aplankant kitas šalis, žymius miestus – siūlome platų reguliariųjų skrydžių pasirinkimą. Skrydžių paieškoje rinkitės norimą oro uostą, o nusipirkę avia bilietą užsisakykite ir papildomas paslaugas, tokias kaip bagažą, viešbučius, pervežimą, ekskursijas.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK