Neatšauk kelionės – atidėk ją vėlesniam laikui!

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos pateikta informacija dėl COVID 19 ligos epidemiologinės situacijos pasaulyje ir Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos rekomendacijomis keliaujantiems, iki 2021 m. vasario 28 d. kelionės nebus vykdomos (išskyrus keliones į Tenerifę ir keliones, vykdomas reguliariaisiais skrydžiais). Taip pat kovo mėnesį nevykdysime užsakomųjų skrydžių į Jungtinius Arabų Emiratus (Dubajus) ir Italiją (Verona).
   
Suprasdami keliautojų nerimą dėl neįvykusių ar artimiausiu metu suplanuotų kelionių, pateikiame keletą sprendimų, kurie leidžia greitai ir lanksčiai pakeisti kelionės datą kelionėms, kurių išvykimai yra iki 2021 m. vasario 28 d. Taip pat kovo mėnesį nevykdysime užsakomųjų skrydžių į Jungtinius Arabų Emiratus (Dubajus) ir Italiją (Verona).
   
Ką jums reikia daryti?
Susisiekite su savo kelionių agentu arba pasirinkite jums tinkamiausią pasiūlytą sprendimą:

 

KELIONĖS DATOS KEITIMAS +
KELIONĖS KUPONAS +
PINIGŲ GRĄŽINIMAS PO APRIBOJIMŲ PABAIGOS PAGAL LR CK 6.751 STR. +

 

Kelionių organizatorius „Tez Tour“ savo veikloje vadovaujasi atsakingų institucijų rekomendacijomis – Užsienio reikalų ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Pasaulio sveikatos organizacijos.

Keliautojų saugumas ir sveikata yra besąlygiškas prioritetas.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK