Poilsinės kelionės į Antaliją

Atostogos Antalijoje: poilsinės, pažintinės, „viskas įskaičiuota“ kelionės, ekskursijos, patrauklūs pasiūlymai gera kaina

Kelionės į Antaliją

Apie Antaliją

Viza
Nereikalinga
Skrydžio trukmė
~3 val.
Laiko skirtumas
Nėra laiko skirtumo (GMT+3)
Kalba
Turkų
Valiuta

Turkijos lira (TRY)

 

Antalijоs miestas yra įsikūręs pietų Turkijoje, ir yra to paties pavadinimo provincijos centras, populiaraus Turkijos Rivjeros kurortinio regiono sostinė ir vienas pagrindinių jūros uostų. Antalija yra spalvingas miestas, skalaujamas Viduržemio jūros, bei garsėjantis turkio spalvos jūra ir auksinio smėlio paplūdimiais, rafinuota romėnų architektūra ir didingais priešistoriniais griuvėsiais. Senamiesčio labirinte gausu atmosferos vietų, o apylinkėse gausu senovinių paminklų. Antalija yra ideali vieta mėgstantiems paplūdimio atostogas ir senovę.
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti Antalijoje
ANTALIJOS LANKYTINOS, ĮŽYMIOS VIETOS
Antalijos akvariumas
Antalijos akvariumas
Su vaikais būtinai turėtumėte apsilankyti Antalijos akvariume, kurį projektavo garsūs italų architektai ir dizaineriai. Centrinė ir pagrindinė akvariumo ekspozicijos dalis yra nuskendęs laivas, kurio ilgis yra 20 metrų. Kita įdomi akvariumo vieta yra skaidrus tunelis, kurio ilgis yra net 131 metras. Pasivaikščiojimas juo bus nepamirštamas: didžiuliai rykliai, rajos, jūros flora bei egzotinės žuvys nuolat plaukioja virš lankytojų galvų. Akvariume taip pat yra puikus pramogų centras, kuriame yra daugiau nei 30 teminių zonų, tad apsilankymas jame dovanoja visai šeimai ir mažiesiems pilną įspūdžių dieną bei žada būti labai informatyvus.
Pažintis su Antalija
Pažintis su Antalija
Įsikūrę jaukiame viešbutyje ir pasilepinę saulės voniomis, leiskitės į pirmąją pažintį su miestu. Išklyskite iš pagrindinių gatvių, senamiestyje išgerkite puodelį turkiškos kavos, suskaičiuokite laivus uoste, apžiūrėkite saulėje spindinčias mečetes, garsiuosius romėniškuosius Adriano vartus. Karštą dieną praleiskite prie Dudeno krioklių, nes Antalija yra senovinis miestas, turintis turtingą istoriją ir įdomius lankytinus objektus, kai kurie jų atsirado dar Antikos laikotarpiu. Viena iš įdomiausių Antalijos vietų yra senamiestis, kuris dar vadinamas Kaleiči. Nepraleiskite progos pasivaikščioti siaurais, akmenimis grįstų gatvių labirintas su gražiai restauruotais osmanų dvarais raudonais čerpiniais stogais ir romėnų bei osmanų architektūros deriniu.
Dudeno kriokliai
Dudeno kriokliai
Jei smalsu pamatyti gražiausius Antalijos krioklius, apie kuriuos rašoma visuose kelionių vadovuose, tuomet būtinai nuvykite prie Antalijos „Duden“ krioklių ir patys pamatykite savo akimis ši vaizdingą reginį. Jūs galite prie jų nuvykti savarankiškai arba aplankyti apžvalginės ekskursijos metu. Žemutinio Dudeno krioklio vandenys krenta iš didžiulio aukščio tiesiai į Viduržemio jūrą, tad Jūsų nuotraukos krioklių fone bus vertos žurnalo viršelio.
Poilsis Antalijoje pagal kiekvieno norus
GERIAUSI PASIŪLYMAI ANTALIJOJE
Paskutinė minutė
Paskutinė minutė
Atostogos su vaikais
Atostogos su vaikais
Atostogos dviems
Atostogos dviems
Viskas įskačiuota
Viskas įskačiuota
Tiesioginiai skrydžiai į Antaliją
Užsakomieji ir reguliarūs skrydžiai
Užsakomieji ir reguliarūs skrydžiai
Pigiausių aviabilietų į Turkija paieška.

Vidutinė metinė oro temperatūra Antalijoje

sausis
15°C
vasaris
15°C
kovas
18°C
balandis
21°C
gegužė
26°C
birželis
31°C
liepa
34°C
rugpjūtis
33°C
rugsėjis
31°C
spalis
26°C
lapkritis
20°C
gruodis
16°C

Vidutinė metinė vandens temperatūra Antalijoje

sausis
18°C
vasaris
17°C
kovas
17°C
balandis
18°C
gegužė
21°C
birželis
25°C
liepa
28°C
rugpjūtis
29°C
rugsėjis
27°C
spalis
25°C
lapkritis
21°C
gruodis
19°C

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku