Poilsinės kelionės į Ispaniją

Atostogos Ispanijoje: poilsinės, pažintinės, „viskas įskaičiuota“ kelionės, ekskursijos

Kelionės į Ispaniją

 

Apie Ispaniją

Viza
Nereikalinga
Skrydžio trukmė
~3.5 val. (žemyninė Ispan.)
Laiko skirtumas
-1 val (GMT+2) - Barselona
Kalba
Ispanų
Valiuta

Euras (€)

 

Atostogos Ispanijoje – visad šviečianti saulė ir draugiški žmonės,  beribis vandenynas ir žydros jūros bangos, nuostabi gamta, kultūra ir istorija, flamenko garsai ir gurmaniško maisto aromatai. Kad ir ko ieškote savo atostogoms, tikrai surasite po Ispanijos saule - nuo Katalonijos (Barselona) ir Andalūzijos (Malaga), o gal norite pasimėgauti salų teikiamais malonumais? Ispanijos salos – lyg atskiri žemynai, su savo tradicijomis, išskirtine gamta, gastronomija, šventėmis ir festivaliais.
Vasaros sezono favoritės Balearų salos ( Maljorka) ir Kanarai (Tenerifė) – labai populiarūs vėsiuoju metų laiku, kai ima kamuoti saulės ir šilumos ilgesys. 
Ispanija tokia didelė, tokia įvairi ir stebinanti, kad vieno karto jai pažinti tikrai nepakaks. Tad pirmyn į Ispaniją!
 
Ispanijos kurortai, salos
Geriausi Ispanijos kurortai
Barselona (Katalonija)
Barselona (Katalonija)
• Kosta Brava
• Kosta Dorada
• Kosta de Barselona-Maresmė
Maljorkos sala
Maljorkos sala
Malaga  (Kosta del Solis)
Malaga (Kosta del Solis)
• Toremolinos
• Benalmadenas
• Marbelija
Tenerifė (Kanarų salos)
Tenerifė (Kanarų salos)
Viskas įskaičiuota Ispanijoje
  • SOL TENERIFE
  • Išvykimas: Pn, 20.10.2023, 7 n.
  • Pusryčiai, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Parodyti visus pasiūlymus
Rodyti daugiau: 2
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti Ispanijoje
Ispanijos lankytinos, įžymios vietos
Sostinė Madridas
Sostinė Madridas
Ispanija turi net penkias sostines: kultūrinę – Barseloną, ekonominę –Valensiją bei dvi senosios šalies sostinės – Toledas bei Saragosa, o oficialioji – Madridas! Miestas unikalus dėl didelio skaičiaus meno, architektūros ir istorijos paminklų. Turistai taip pat traukia į Madridą dėl žymiaus Prado muziejus, „Santiago Bernabeu“ stadiono, apsipirkimo galimybių, naktinio gyvenimo linksmybių ar flamenko šokių.
Atostogų tipai
Atostogų tipai
Atostogos Ispanijoje – tai nuostabu! Vieni tobulo poilsio neįsivaizduoja be šiltos jūros, odą glostančių saulės spindulių ir visiškos ramybės. Kiti, vos išlipę iš lėktuvo, tuojau pat lekia tyrinėti miesto įžymybių, ragauti tradicinių patiekalų ir ieškoti aktyvų pramogų. Ispanijos kurortai pasirengę svetingai sutikti kiekvieną, nusprendusį čia praleisti atostogas: norinčius pramogauti ir leisti atostogas su šeima, ieškančius patogaus ir ramaus poilsio, nusiteikusius ilsėtis paplūdimiuose, mėgstančius „viskas įskaičiuota“ poilsį gerai vertinamuose viešbučiuose, susiplanavusius aktyvias atostogas, keliaujanti automobiliu po Ispaniją ar jos salas.
Atostogos Ispanijos salose ir kurortuose
Atostogos Ispanijos salose ir kurortuose
Ispanija – šalis, kuriai priklauso daugiau kaip 60 salų ir begalė nuostabių kurortų žėmyninėje dalyje. Ispanijos salos ir regionai – lyg atskiras šalys, turinčios savitas tradicijas, gastronomiją, šventes, festivalius. Per vasaros atostogas daugiausia dėmesio susilaukia sezono favoritės Balearų salos (Maljorka, Ibisa, Menorka), o Kanarai (Tenerifė, Gran Kanarija, Fuerteventura, Lansarotė) – patrauklūs rugsėjo – balandžio mėnesiais. Nuo Barselonos iki Malagos – beveik tūkstantis kilometrų ir tas ilgas kelias driekiasi per keturis pajūrio regionus: Kataloniją, Valensiją, Mursiją ir Andalūziją. Katalonija su gyvybingąja Barselona nestokoja populiarumo – tai viena mėgstamiausių atostogų krypčių. Andalūzija – Malaga demonstruoja maurišką charakterį ir Šiaurės Afriką primenantį peizažą. Gamta kiekvieną Ispanijos salą ir kurortą apdovanojo savitu charakteriu ir jos tą turtą išdidžiai saugo bei puoselėja.
Visų norai įskaičiuoti
Geriausi pasiūlymai į Ispaniją
Paskutinė minutė
Paskutinė minutė
Poilsis su vaikais
Poilsis su vaikais
Atostogos dviems
Atostogos dviems
Viskas įskaičiuota
Viskas įskaičiuota
Populiariausi Ispanijos viešbučiai
Populiriausi keliautojų vertinami TOP viešbučiai
  • SOL TENERIFE
  • Išvykimas: Pn, 20.10.2023, 7 n.
  • Pusryčiai, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Parodyti visus pasiūlymus
Rodyti daugiau: 2
Tiesioginiai skrydžiai į Ispaniją
Pigūs skrydžiai į Ispanijos kurortus
Užsakomieji ir reguliarūs skrydžiai
Užsakomieji ir reguliarūs skrydžiai
Pigiausių aviabilietų į Ispaniją paieška.

TEZ TOUR atstovo komentarasŠilta, svetinga ir draugiška – tokia Ispanija lieka atminty visiems, nors kartą čia viešėjusiems. Neįmanoma jos nepamėgti, nesižavėti, na, o man po pirmos kelionės į Ispaniją šalis pasirodė tokia artima, lyg praeityje čia būčiau gyvenusi. Ta nuojauta, matyt, neapgavo, nes Ispanijoje atostogauju daug metų. Kievieną kartą šalis vis labiau atsiskleidžia pačiomis šilčiausiomis spalvomis. O spalvų jai tikrai netrūksta– tiek gamtoje, tiek miestuose, tiek santykiuose su žmonėmis. Ispanija mane išmokė dar vieno labai svarbaus dalyko – mylėti gyvenimą, džiaugtis kiekviena akimirka ir ją branginti. ¡Disfruta de vida! –sako ispanai ir kviečia visus besisvečiuojančius džiaugtis kartu su jais nuostabiu Ispanijos oru, saule, šilta jūra, gardžiu maistu… Labai kviečiu nors kartą atvykti į šią šalį, ir nesvarbu,kurį jos regioną pasirinksite, būsite sutikti laba išiltai, o Ispanijos gamta bei kultūra padovanos puokštę pačių nuostabiausių įspūdžių. Aš labiausiai mėgstu Kosta Bravos regioną, Tosa del Mar kurortą su gražiausiais, mano akimis, saulėlydžiais, o kavos puodelio neretai užsuku į Blanesą, kavinę „El Blanco”.Tačiau tai tik maža dalelė Ispanijos, žadančios patį didžiausią ir įsimintiniausią atostogų nuotykį Katalonijos, Maljorkos, Tenerifės, Malagos lankytinose vietose. Poilsį Ispanijoje įsimylėjo daug keliautojų, tad ir jums linkiu patirti čia tikrą atosotogų katarsį.

 

 

Vidutinė metinė oro temperatūra Ispanijoje (Barselona)

sausis
14°C
vasaris
14°C
kovas
16°C
balandis
18°C
gegužė
22°C
birželis
26°C
liepa
28°C
rugpjūtis
29°C
rugsėjis
26°C
spalis
23°C
lapkritis
18°C
gruodis
14°C

Vidutinė metinė vandens temperatūra Ispanijoje (Barselona)

sausis
14°C
vasaris
13°C
kovas
14°C
balandis
15°C
gegužė
18°C
birželis
21°C
liepa
24°C
rugpjūtis
26°C
rugsėjis
24°C
spalis
22°C
lapkritis
18°C
gruodis
16°C

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK