Poilsinės kelionės į Portugaliją

Atostogos Portugalijoje: poilsinės, pažintinės, „viskas įskaičiuota“ kelionės, ekskursijos

Kelionės į Portugaliją

 

Apie Portugaliją

Viza
Nereikalinga
Skrydžio trukmė
~4.5 val.
Laiko skirtumas
-2 val. (GMT+1)
Kalba
Portugalų
Valiuta

Euras (€)

 

Europos pakraštys, skalaujamas didžiūno Atlanto jau spėjo tapti gerų ir, svarbiausia, atradimų kupinų atostogų sinonimu. Portugalija – viena įdomiausių Europos šalių, kurią atranda kiekvienas, net ir įnoringiausias turistas, kuri keliautojus vilioja puikiu klimatu, gausybe įdomių lankytinų objektų ir nepakartojamu kraštovaizdžiu. Į simbolišką šiaurę ir pietus ją dalija Težo upė. Portugalija virš Težo – kalnuota, apaugusi vešliais miškais ir vynuogynais, vagojama upių, kiek vėsesnė. Čia ir šarmingasis Porto miestas su vienu seniausių Europoje senamiesčiu, vyno daryklomis. Pietūs – tai plynaukštės ir kalvos, paplūdimiai, lagūnos, banglentininkai, uolos, spalvingi miestukai, išskirtines bažnyčios, paslaptingos pilys ir ant to pačio Težo krantų įsitaisiusi Lisabona. Pietuose, žinoma, yra ir Algarvė – populiarusis atostogų regionas, viliojantis ir tingaus ir aktyvaus poilsio ištroškusius keliautojus. Saulė čia – beveik kasdienis palydovas, o paplūdimių įvairovė ir gausa leidžia džiaugtis ne tik šiluma, bet ir nepamirštamomis emocijomis.
Portugalijos kurortai
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti Portugalijoje
Portugalijos lankytinos, įžymios vietos
Sostinė – Lisabona
Sostinė – Lisabona
Lisabonos miestas -miestas, kurį verta aplankyti dėl vaizdų, kvapų ir garsų. Lisabona laikoma antrąja pagal senumą sostine Europoje, todėl nenuostabu, kad šis miestas atspindi tikrąjį Portugalijos veidą. Vertėtų aplankyti Alfamos kvartalą, kuriame išlikusi Lisabonos senovinė dalis. Norint pažinti šio miesto didybę ir eleganciją – apžiūrėti rūmų aikštę, vadinamą „Praca do Comercio“. Taip pat šiame mieste galima rasti įvairių turgaus gatvelių, parduotuvėlių, žymių muziejų. Šis miestas žavingas tiek dienos metu, tiek naktį. Jeigu pasirinksite atostogauti ne pačioje Lisabonoje, o kituose regionuose, tikrai verta bent vienai dienai nuvykti į Lisaboną ir pajusti tikrąją Portugalijos dvasią
Atostogų tipai
Atostogų tipai
Portugalija gali nustebinti tiek ekstremalaus sporto ar naktinio gyvenimo mėgėjus, tiek ramaus poilsio, gamtos mylėtojus, šeimas su vaikais. Čia nebus laiko kada tinginiauti, o pramogomis galima mėgautis vienam arba su visa kompanija: eikite į žygius, žvejokite, degustuokite vyną, irklente apžvelkite krantus nuo vandens, stebėkita didžiausias bangas pasaulyje ir išmokite plaukti banglente, išbandykite nardymą, maudykitės, žaiskite golfą, tenisą, mokykitės gaminti vietinius patiekalus, lankykite nacionalinius parkus arba vykte į atrasti gražiausių miestų ir regionų: Portą, Algarvę, Lisaboną, Sintrą ir net kaimyninę Ispaniją.
Salos ir kurortai
Salos ir kurortai
Portugalija verta ne vienos kelionės – žemyninė jos dalis pribloškia peizažų įvairove, kurortinių miestelių gausa, kurie masina paslaptingomis viduramžių istorijomis ir gastonominiais potyriais, įstabiais paplūdimiais, istoriniais miestais - autentiškomis portugalų plytelėmis nuklota Lisabona, istoriniai Porto bei Faro miestai ir Atlanto vandenyno skalaujamas Algarvės regionas. Nutolusi nuo Europos, Atlanto vandenyne kyšanti Madeiros sala alsuoja amžinu pavasariu ir stebina vulkaniniais stebuklais, o dar toliau nuo Portugalijos krantų išsibarstęs Azorų salynas vis dar džiaugiasi neatrasto rojaus statusu ir žavi laukine gamta. Tai gali būti tikros atradimų atostogos!
Poilsis Portugalijoje pagal kiekvieno norus
Geriausi pasiūlymai į Portugaliją
Paskutinė minutė
Paskutinė minutė
Atostogos su vaikais
Atostogos su vaikais
Atostogos dviems
Atostogos dviems
Viskas įskaičiuota
Viskas įskaičiuota
Geriausi Portugalijos viešbučiai
  • PESTANA GRAND
  • Išvykimas: Pr, 16.10.2023, 7 n.
  • Pusryčiai ir vakarienė, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau
  • THE VIEWS OASIS
  • Išvykimas: Pr, 20.11.2023, 7 n.
  • Pusryčiai, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau
Skrydžiai į Portugaliją
Užsakomieji ir reguliarūs skrydžiai

TEZ TOUR atstovo komentaras


Tik atvykęs į Portugaliją iš karto pagalvojau: „Tai šalis, kurioje norėčiau gyventi.“ Ta ištisus metus netemdoma saulės šviesa čia yra visai kitokia nei daugelyje pasaulio šalių. Netgi žiemą. Portugalija – daug daugiau negu tik gražūs paplūdimiai, tad ir nuveikti galima daug daugiau negu tik gulėti pajūryje. Nepriklausomai nuo sezono vyraujantis švelnus klimatas, nuostabūs paplūdimiai, skanus maistas, tūkstantmečio kultūra, saugumas ir, žinoma, šilti bei svetingi žmonės. Jei ši šalis būtų žmogus, jis neabejotinai būtų malonus, lengvai bendraujantis, saulės ir vėjo nugairintas žvejys su tūkstančiu ir viena istorija, kurias galėtų linksmai papasakoti prie vakarienės su šviežia grilyje kepta žuvimi bei taure raudonojo vyno.

 

Vidutinė metinė oro temperatūra Portugalijoje (Lisabona)

sausis
15°C
vasaris
16°C
kovas
19°C
balandis
20°C
gegužė
22°C
birželis
26°C
liepa
28°C
rugpjūtis
28°C
rugsėjis
27°C
spalis
23°C
lapkritis
18°C
gruodis
15°C

Vidutinė metinė vandens temperatūra Portugalijoje (Lisabona)

sausis
16°C
vasaris
15°C
kovas
15°C
balandis
16°C
gegužė
17°C
birželis
19°C
liepa
19°C
rugpjūtis
20°C
rugsėjis
20°C
spalis
20°C
lapkritis
18°C
gruodis
17°C

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK